maci0s napisał(a):

|
Według mnie błędy popełnił Kasperczak... Źle zestawił jedenastkę... Przy eksperymentalnym środku obrony nie powinien tam wstawiać Piotrka, który ostatnio grał w pomocy...
|
amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.