Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32513
Stary 30.07.2010, 10:58
maci0s napisał(a):Wyświetl post
Według mnie błędy popełnił Kasperczak... Źle zestawił jedenastkę... Przy eksperymentalnym środku obrony nie powinien tam wstawiać Piotrka, który ostatnio grał w pomocy...
amen
skoro nie mógł grać Cleber może trzeba było spróbowac na środku Diaza lub Singlara.
Zwolnienie trenera to najprostsze co można w tej chwili zrobić, ale czy to ma sens?
Wątpię.
Ostatnio edytowane przez emjot : 30.07.2010 o godz. 11:02.
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując