Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32464
Stary 30.07.2010, 09:22
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
a najbardziej żałosne w tym wszystkim jest - postawa pseudo kibiców Wisły. Nagle każdemu transfery przestały się podobać, nagle każdy stał się dziadem a @Wolfy jest w raju, gdyż jego teoria o katastrofie stała się faktem, a miliony chorągiewek podkurzają za jego głosem.To forum to syf. Brzydzę się wami. Kobieta w ciąży jest bardziej rozważna niż Wy.Banda tumanów, absolwentów wybitnych szkół trenerskich i ekspiłkarzy Realu Madryt.Hipokryci i malkomenci, poczytajcie czasami sobie wasze wypowiedzi. Jakbym siedział na forum onetu. Poniżyliście już wszystkich pracowników klubu.

Zdajcie sobie sprawę,że my jesteśmy obecnie po prostu żałośnie słabi, a polska piłka znajduje się w olbrzymim dołku. Zachowajcie dystans i pierwsze podsumowania zacznijcie robić po zakończeniu I połowy sezonu,bo obecnie robicie z siebie idiotów.
Jak dobrze ze są jeszcze normalne osoby na forum! Dzięki!

Odpowiedz cytując