Wyświetl pojedynczy post
Reser
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2051
Stary 30.07.2010, 08:35
eliot napisał(a):Wyświetl post
Z tych wszystkich letnich transferów to może jedynie Chavez i Rios wypalą no i może z Cikosa coś będzie, reszta słaba jest. A najsłabszym ogniwem Wisły że tak się wyraże jest trener Kasperczak ...

Tak teraz będzie Rios i Chavez. A widziałeś ich jak grają w Wiśle? Jeżeli nie, to zamknij sie i nie wypowiadaj na ich temat. Bo jak im sie nie uda debiut, to znowu będziesz płakał że i oni są do dupy.
Co za ludzie. Tak jak Polska piłka jest niereformowalna tak i wy tak samo głupi od lat. Jedno uzupełnia drugie.

Pozdrawiam