Marcinklon napisał(a):

|
brak Garguły na środku i Diaza na lewej obronie a Piotrka Brożka w pomocy to jest całkowita przyczyna nie funkcjonowania lewego skrzydła i wina Kasperczaka który przesiedział cały mecz w budce i to jego uważam za przyczynę dzisiejszej porażki
|
I tyle w temacie, za wynik ponosi odpowiedzialność trener, jak można zmieniać napastnika na pomocnika przy stanie 0:1

?
Jak można trzymać grającego non stop do tyłu Tomaszka?
Jedyny jego dobry ruch to wpuszczenia Małego za Boguskiego.