Wyświetl pojedynczy post
Savik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1936
Stary 29.07.2010, 22:07
Marcinklon napisał(a):Wyświetl post
brak Garguły na środku i Diaza na lewej obronie a Piotrka Brożka w pomocy to jest całkowita przyczyna nie funkcjonowania lewego skrzydła i wina Kasperczaka który przesiedział cały mecz w budce i to jego uważam za przyczynę dzisiejszej porażki
I tyle w temacie, za wynik ponosi odpowiedzialność trener, jak można zmieniać napastnika na pomocnika przy stanie 0:1?
Jak można trzymać grającego non stop do tyłu Tomaszka?
Jedyny jego dobry ruch to wpuszczenia Małego za Boguskiego.
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!