Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1918
Stary 29.07.2010, 21:54
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
a kto pamięta Real Saragossa - Wisła jaką stratę odrobiliśmy... ? wiem to zupełnie inne drużyny... ale damy radę ! Prawdziwi kibice się nie odsuną... wiadomo popsioczy się po takim meczu... ale damy radę ! Jazda ! Jazda ! Jazda ! Biała Gwiazda !
Tylko wtedy to Saragossa była faworytem. Azerowie zagrają na tym samym poziomie co dziś, nie odpuszczą ani na minutę, nie będą lekceważyć Wisły. Z Saragossą Wisła miała możliwość zaskoczyć rywala, tutaj nie.