Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32373
Stary 29.07.2010, 21:37
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Wolfego przepraszać za co ? Za to ciągłe najeżdżanie na Skorże
Za to też, ale akurat nie w tym temacie. Skorża to słaby trener, a "dzidą" inie wygralibyśmy dziś z Azerami.


To okienko to dno i żadne transfery już tego nie zmienią.

Co do jednego zgodzę się z maci0sem - jeżeli oni obserwowali Bunozę przez pół roku, to niech już lepiej kupują piłkarzy po obejrzeniu ich klipów na youtube. Będą chujowi, bo to nieuniknione przy bandzie amatorów, ale będą też tani, a to bardzo ważne biorąc pod uwagę nasz obecny skład. Bo jeśli ktoś się łudzi, że z Wasilukiem 2 zrobimy furorę w lidze, to radzę się już mentalnie przygotowywać na twarde przebudzenie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 29.07.2010 o godz. 21:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując