-Goral- napisał(a):

Wolfego przepraszać za co ? Za to ciągłe najeżdżanie na Skorże
|
Za to też, ale akurat nie w tym temacie. Skorża to słaby trener, a "dzidą" inie wygralibyśmy dziś z Azerami.
To okienko to dno i żadne transfery już tego nie zmienią.
Co do jednego zgodzę się z maci0sem - jeżeli oni obserwowali Bunozę przez pół roku, to niech już lepiej kupują piłkarzy po obejrzeniu ich klipów na youtube. Będą chujowi, bo to nieuniknione przy bandzie amatorów, ale będą też tani, a to bardzo ważne biorąc pod uwagę nasz obecny skład. Bo jeśli ktoś się łudzi, że z Wasilukiem 2 zrobimy furorę w lidze, to radzę się już mentalnie przygotowywać na twarde przebudzenie.