iq1000 napisał(a):

|
Cikos zirytowany brakiem wsparcia, ale szarpie, więc +. Bunoza z czasem nabrał pewności siebie i jest ok, choć wielkiej kariery mu nie wróżę. Jovanic to na razie tragedia, Pawełek pewnie widzi już szansę na powrót do pierwszej jedenastki. Paljic to kpina, jego gra to kpina i jego transfer to kpina...
|
Ty tak na poważnie czy sobie jaja robisz?
Boguski zdecydowanie najsłabszy, co piłka do niego to koniec akcji.
Ogólnie zgadzam się w 100% z tym co napisał flamengista.