|
Cikos zirytowany brakiem wsparcia, ale szarpie, więc +. Bunoza z czasem nabrał pewności siebie i jest ok, choć wielkiej kariery mu nie wróżę. Jovanic to na razie tragedia, Pawełek pewnie widzi już szansę na powrót do pierwszej jedenastki. Paljic to kpina, jego gra to kpina i jego transfer to kpina...
|