Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7353
Stary 29.07.2010, 14:22
ej ja wiem, że to sf i mi wpadł dziwny pomysł do głowy. Nelson Valdez ponoć odchodzi z BvB, a nie da się ukryć że MŚ grał i to dość dobrze. Czy to o niego chodzi Zbymak?
Odpowiedz cytując