Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1436
Stary 28.07.2010, 20:28
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Czytam, czytam i zastanawiam się o czym wy wogóle piszecie...
Z waszych postów wynika, ze Inter Baku był lepszy od Lecha...ciekawa teoria.
Ja oglądając ich mecz stwierdziłem jedynie, że Lech nie potrafi wykorzystywać sytuacji, które mimo wszystko stwarz, natomiast Inter grał głównie z kontry i niepotrafił nawet zbytnio zagrozić bramce Kotorowskiego...no raz im się udało i wpadła bramka. Pisanie o drużynach Azerskich jak o kimś kogo należy się obawiać jest śmieszne...bo w takim razie nie ma sensu przechodzić do następnej rundy bo pierwszy lepszy zespół z Czech, Austrii, Belgii, itp jest dla nas nie do przejścia...

I wy zwiecie się kibicami...OMG
Ja mysle ze przez naszych drogich forumowiczów przemawia kurtuazja i każdy ma w głowie to co stalo sie rok temu. Zalecana jest ostrożność.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...abachu//38851/
co oni kibiców sobie zastępują?
Ostatnio edytowane przez BRTS39 : 28.07.2010 o godz. 20:39.
Jovanovic - masz plusa.