Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13142
Stary 28.07.2010, 16:42
legion18 napisał(a):Wyświetl post
Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?
No własnie kosztuje wiecej, a ile rzeczy jest spier*****
Odpowiedz cytując