Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
konkursowicz
Member
Od: 07.2010
Offline
#
1426
28.07.2010, 16:40
DJ Hazel
napisał(a):
Bo gdzieś napisali na sport.pl i wszyscy to łyknęli ; p
Normalnie tego nie czytam, ale jak możesz daj linka...
konkursowicz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konkursowicz
Znajdź inne posty napisane przez konkursowicz