crazykaro napisał(a):

|
A co ma piernik do wiatraka? Który stadion jest większy i na którym będą miedzynarodowe mecze organizowane, a na którym będą rozgrywane europejskie puchary? Miała być klasa Elite a bez telebimów nie będzie
|
Chodziło mi o to, że żalicie się, że Cracovia będzie miała, a Wisła nie tak jakby tam im dawali wszystko lepsze i więcej pieniędzy na budowę. Jakby na to nie patrzeć to stadion Wisły kosztuje więcej, więc nie żalcie się, że na Kałuży coś będzie a tu nie, a Wisła jest tu jakimś pokrzywdzonym. A tak wogóle to mam pytanie: co to za różnica czy będzie elit czy nie? Planujecie jakiś połfinał LM w najbliższym czasie?