Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
1418
28.07.2010, 16:03
tofik
napisał(a):
Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie
Wariantów jest kilka.
Singlar grał chyba wtedy na prawej stronie, natomiast na stoperze ustawili Baszcza.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Kamson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kamson
Znajdź inne posty napisane przez Kamson