Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1418
Stary 28.07.2010, 16:03
tofik napisał(a):Wyświetl post
Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie Wariantów jest kilka.
Singlar grał chyba wtedy na prawej stronie, natomiast na stoperze ustawili Baszcza.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE