Temat
:
Wisła Kraków w Lidze Europejskiej lipiec-sierpien ‘10
Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit
Offline
#
1417
28.07.2010, 15:51
tofik
napisał(a):
Singlar nie grał z Tottenhamem na wyjeździe jako środkowy obrońca przypadkiem ? Bo wiem, że Diaz na CN grał. Jak widać w pucharach zawsze mamy problemy ze środkiem
A co do pomocy, to pewnie Heniek wystawi taki sam skład jak z Szawlami. W razie gdyby jenak gra się nie kleiła można cofnąć Brożka do obrony i wpuscić na lewą Paljicia, a na prawą Kirma, albo odwrotnie
Wariantów jest kilka.
Singlar masakrycznie slabo w sparingach, w jednym samoboj, w drugim prosty blad przy golu dla KSZO...
JrQ-
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JrQ-
Odwiedź stronę domową użytkownika JrQ-!
Znajdź inne posty napisane przez JrQ-