Temat: Prawo jazdy
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1177
Stary 28.07.2010, 15:12
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
Dokup jeszcze kilka godzin bo jak na takich rzeczach oblewasz to kasa na egzaminy może iść w błoto
Nie kupię bo w piątek mam operację kolana i terminy mnie gonią. Zapłaciłem za poprawkę jutro rano. Pojechałem na plac manewrowy, poćwiczyłem chwilkę Skodą Felicią i zobaczymy

Była dziewczyna robiła 2 podejścia i nie zdała to ja nie mogę być gorszy

Arturo Qr2nów napisał(a):Wyświetl post
Wydaje mi się, że to kwestia nerwów. Samochody nie są, aż tak wyeksploatowane, a przywiązywanie wagi do numerów i mówienie o trefnych egzemplarzach, to jakieś miejskie mity. Przećwicz sobie ten manewr i powinno być dobrze.
Myślę że jednak nerwy Byłęm dosć pozytywnie zaskoczony że w ogóle teorię zaliczyłem, bo jeszcze wczoraj robiłem po 5 błędów.

Jutro wypalę ze 2 fajki na odstresowanie przed jazdą i zobaczymy


Mam jeszcze takie pytanie. Przez jaki czas jest ważny zdany egzamin teoretyczny?
Powód: burza myśli
Ostatnio edytowane przez Mistel : 28.07.2010 o godz. 15:27.
Odpowiedz cytując