TSW Fanatyk napisał(a):

Dokup jeszcze kilka godzin bo jak na takich rzeczach oblewasz to kasa na egzaminy może iść w błoto
|
Nie kupię bo w piątek mam operację kolana i terminy mnie gonią. Zapłaciłem za poprawkę jutro rano. Pojechałem na plac manewrowy, poćwiczyłem chwilkę Skodą Felicią i zobaczymy
Była dziewczyna robiła 2 podejścia i nie zdała to ja nie mogę być gorszy
Arturo Qr2nów napisał(a):

|
Wydaje mi się, że to kwestia nerwów. Samochody nie są, aż tak wyeksploatowane, a przywiązywanie wagi do numerów i mówienie o trefnych egzemplarzach, to jakieś miejskie mity. Przećwicz sobie ten manewr i powinno być dobrze.
|
Myślę że jednak nerwy

Byłęm dosć pozytywnie zaskoczony że w ogóle teorię zaliczyłem, bo jeszcze wczoraj robiłem po 5 błędów.
Jutro wypalę ze 2 fajki na odstresowanie przed jazdą i zobaczymy
Mam jeszcze takie pytanie. Przez jaki czas jest ważny zdany egzamin teoretyczny?