crazykaro napisał(a):

|
na pewno są większe bo u nas ich po prostu nie ma. Gdyby były to trybuna wschodnia nie byłaby gotowa pół roku po pierwotnym terminie, a otwarcie stadionu nie byłoby planowane dopiero na październik. A październik , patrząc na nieróbstwo Polimexu Mostostalu, to termin jak najpardzej optymistyczny
|
Crazykaro-niestety to była ironia przez "łzy"................................