Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4973
Stary 27.07.2010, 20:22
marco94 napisał(a):Wyświetl post
Czy ma to jakieś znaczenie?
A nie ma? Dlaczego ja mam im kibicować skoro oni życzą Mojej drużynie i wszystkim osobą z nią związanymi jak najgorzej?
Odpowiedz cytując