Wyświetl pojedynczy post
marco94
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4969
Stary 27.07.2010, 20:20
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Dla tych Wiślaków, którzy kibicują Lechowi, bo "grają dla dobra polskiej piłki" radzę się zastanowić ilu kibiców Lecha będzie kibicować nam, którzy też dla dobra polskiej piłki będziemy grać.
Co do meczu to na razie wyczekiwanie.
Czy ma to jakieś znaczenie?
Odpowiedz cytując