Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13106
Stary 27.07.2010, 16:31
La Furia Dell' Est napisał(a):Wyświetl post
Widocznie KARY na Legii są większe
na pewno są większe bo u nas ich po prostu nie ma. Gdyby były to trybuna wschodnia nie byłaby gotowa pół roku po pierwotnym terminie, a otwarcie stadionu nie byłoby planowane dopiero na październik. A październik , patrząc na nieróbstwo Polimexu Mostostalu, to termin jak najpardzej optymistyczny
Odpowiedz cytując