Gwiaździsty napisał(a):

Wtedy jak wygrał Polimex to były głosy (w tym i mój), że warszawska firma to w pierwszym rzędzie będzie budować stadiion Legii, a nasz ...no właśnie jak teraz. I co ? Były oczywiście głosy, ze skąd bo kary, terminy itp.
Ale jak widać da się ? Da ? grać w h....a
|
Widocznie KARY na Legii są większe
