Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13105
Stary 27.07.2010, 16:24
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Wtedy jak wygrał Polimex to były głosy (w tym i mój), że warszawska firma to w pierwszym rzędzie będzie budować stadiion Legii, a nasz ...no właśnie jak teraz. I co ? Były oczywiście głosy, ze skąd bo kary, terminy itp.
Ale jak widać da się ? Da ? grać w h....a
Widocznie KARY na Legii są większe
Odpowiedz cytując