Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13103
Stary 27.07.2010, 15:50
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj byłem na stadionie i jaksię tak patrze na to co robią robotniczy (albo czego raczej nie robią) to coraz bardziej powątpiewam w cokolwiek. Pracownicy wyglądają jakby nie wiedzieli za bardzo co mają robić. Straszny marazm, widać że Polimex żadnych kar się nie boi. Jeśli nie ma bata to jak mozna cokolwiek wymusić?
Wtedy jak wygrał Polimex to były głosy (w tym i mój), że warszawska firma to w pierwszym rzędzie będzie budować stadiion Legii, a nasz ...no właśnie jak teraz. I co ? Były oczywiście głosy, ze skąd bo kary, terminy itp.
Ale jak widać da się ? Da ? grać w h....a
Odpowiedz cytując