crazykaro napisał(a):

Wczoraj byłem na stadionie i jaksię tak patrze na to co robią robotniczy (albo czego raczej nie robią) to coraz bardziej powątpiewam w cokolwiek. Pracownicy wyglądają jakby nie wiedzieli za bardzo co mają robić. Straszny marazm, widać że Polimex żadnych kar się nie boi. Jeśli nie ma bata to jak mozna cokolwiek wymusić?
|
Wtedy jak wygrał Polimex to były głosy (w tym i mój), że warszawska firma to w pierwszym rzędzie będzie budować stadiion Legii, a nasz ...no właśnie jak teraz. I co ? Były oczywiście głosy, ze skąd bo kary, terminy itp.
Ale jak widać da się ? Da ? grać w h....a