Wyświetl pojedynczy post
sessegnon
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4929
Stary 27.07.2010, 13:42
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a jest jakaś opcja go rozkodować?
Bo nie rozumiem sensu tego kanału, skoro jest cały czas zakodowany to po ch** go tam?
Proszę was nie zadawajcie takich głupich pytań
Na satelicie jest dostępnych setki kanałów z wielu krajów.W takich Czechach też pewnie jest jakaś platforma, która nie chce żeby nikt poza nią mógł oglądać ten program.Tak samo jak np. Polsat Sport, żeby abonenci Cyfry+ czy N nie mieli do niego dostępu.
Jak chcesz go rozkodować to kup karte tej platformy, która ma ten kanał w ofercie
rozarian napisał(a):Wyświetl post
Owszem jest na 692 CT24...ale zakodowany.
Piszesz o złym programie.Mecz będzie na CT4, a jego na HB nie ma.
Odpowiedz cytując