Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1324
Stary 27.07.2010, 10:15
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
I znowu niektórzy widzą tylko jedną stronę medalu - na pewno liga bardzo się wzmocniła po tym jak odeszli z niej w lecie: najlepszy bramkarz ligi (Mucha), najlepszy obronca ligi (Marcelo), król i wicekról strzelców (Lewandowski i Micanski). Jeszcze jakby Peszko odszedł - a był blisko - to byłby komplet (najlepszy pomocnik).

Dawno nie było takiego okienka wyjazdowego w polskiej lidze, a tu niektórzy już wieszczą tezy o pnięciu się w górę, bo kilku dziadków wróciło
Jak Brożek wróci do formy sprzed 2 lat, to spokojnie może strzelić 20 bramek. Gdyby nie kontuzja, zapewne walczyłby w tym roku o korone króla strzelców z Lewym i nie stałby na straconej pozycji. Żurawski i Wichniarek spokojnie mogą strzelić 15 bramek, jak nie złapią ich żadne kontuzje, a prawie tyle to w tamtym roku miał król strzelców. Smolarek z Polonii, jak mu się będzie chciało (co jest mało prawdopodobne, bo czemu akurat w Polonii by mu się miało chcieć, jak za granicą mu się nie zawsze chciało) też może powalczyć o koronę króla strzelców. Czibamba w Lechu, oczywiście jeśli będą mu dawali szanse, też może coś strzelić, bo jak wiemy w Arce dużo ciężej strzelić bramki, z "rozgrywającymi" z Arki, a co innego strzelać bramki w Lechu. Nie wiem jak tam nowe nabytki Legii, więc na razie się nie wypowiadam.
Odpowiedz cytując