[QUOTE=mitmichael;944964]Panowie a moze myslmy innym tokiem. Moze te zawodnik "z nazwiskiem" to Polak. Tak sobie dumałem od rana - czyzby panu Basałajowi nie chodzilo przypadkiem o Jacka Krzynowka

Pilkarz "z nazwiskiem" jak sie patrzy
Na razie Jacek się leczy po co nam kolejny lekowalescent

Było by tak dla Jacka ale 4 lata temu

A przecież prezes powiedział ze w zimie kogoś z głośnym nazwiskiem.. A w dodatku Chawez jak na Wisłę ma db nazwisko i reprezentant Hondurasu...