Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31954
Stary 27.07.2010, 07:16
PANDEM0NIUM napisał(a):Wyświetl post
Chavez przyleciał? Miał wylecieć z Hondurasu we wtorek czasu Hondurańskiego chyba, wie ktoś która godzina jest teraz w Hondurasie?
Jezus Maria, to już jest aż niezdrowe podejście.

Jak przyleci, pewnie będzie trenował z drużyną, nawet zanim podpisze.
Odpowiedz cytując