Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1320
Stary 27.07.2010, 01:57
twardybidon napisał(a):Wyświetl post
I znowu niektórzy widzą tylko jedną stronę medalu - na pewno liga bardzo się wzmocniła po tym jak odeszli z niej w lecie: najlepszy bramkarz ligi (Mucha), najlepszy obronca ligi (Marcelo), król i wicekról strzelców (Lewandowski i Micanski). Jeszcze jakby Peszko odszedł - a był blisko - to byłby komplet (najlepszy pomocnik).

Dawno nie było takiego okienka wyjazdowego w polskiej lidze, a tu niektórzy już wieszczą tezy o pnięciu się w górę, bo kilku dziadków wróciło
IMHO i Wichniarek, i Żurawski są lepsi od Lewandowskiego, nie wspominając już o Micańskim. Obu widziałem tylko w meczach ze słabymi drużynami, niemniej wyróżniali się na tle kolegów, szczególnie Wichniarek. Jest szansa, że w tym sezonie król strzelców ligi będzie bliżej granicy trzydziestu, niż kilkunastu bramek A czy wpłynie na to przypływ napastników, czy odpływ klasowych bramkarzy i obrońców...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.07.2010 o godz. 02:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując