Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31904
Stary 26.07.2010, 21:33
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Mnie też to cieszy

Owszem Smolarek może i coś wskóra (nie mam do niego niechęci) ale jakby się okazało że on tak z 2 razy więcej zarabia niż Żuraw czy Paweł Brożek a gra słabiej.... kto wie czy nie byłoby kwasów w Naszym zespole.
A czy był w ogóle temat Smolarka w naszym klubie?

Czy jest gorszy od Brożka i Żurawia, to się przekonamy. Niektórzy w Pajliciu widzą zbawcę Wisły, a Ebi jest/był przecież kilka szczebli wyżej w piłkarskiej hierarchii. Do większości lig, w których sobie nie poradził nasi piłkarze nie mają wstępu. Z drugiej strony - jego kariera po opuszczeniu Dortmundu to była równia pochyła.

Wojciechowski na pewno był pod ścianą, bo w tej chwili został bez sensownego napastnika, więc i tak raczej byśmy go nie przelicytowali. A czy warto byłoby próbować? Trudno powiedzieć. Ebi jako skrzydłowy, gdyby był w formie posadziłby na ławie każdego z naszego obecnego składu. Biorąc pod uwagę wyszkolenie technicznie - nie mamy takiego zawodnika, może jeden Żurawski jest blisko.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując