Wyświetl pojedynczy post
LooNatyk
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2010, 16:09
no wlasnie niektorzy za duzych specjalistow zgrywaja, zamiast poprostu byc zwyklym kibicem. To jest forum kiboowc, a nie analitykow pilkarskich, dlatego optymizm powinien byc podstawa kazdej wypowiedzi