Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 26.07.2010, 15:48
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Wisła jak narazie też nic nie pokazała.
Pokazała jak sie powinno grac ze słabszymi druzynami.
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Dopiero mecz z Azerami pokaże nam, w którym miejscu jesteśmy.
Zespoły maja coraz lepsze ale to nie sa jakimis mocarzami by ich sie obawiac bo jak mamy nie wygrywac z takimi przeciwnikami to po co sie w ogole pchac do europejskich pucharow. Dopiero w fazie grupowej mozna mowic (nie wazne jakiego mamy przeciwnika) o poziomach druzyn ligi takiej lub takiej. Podejsc tylko do meczu z szacunkiem do przeciwnika i robic swojego. A wiara i doping kibicow to kolejny bodziec dla pilkarzy do zaprezentowania wszystkich swoich umiejetnosci i wyeliminowania swojego przeciwnika.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 26.07.2010 o godz. 15:55.