|
@PoloniaDumaStolicy
Proszę - uspokój się.
Kibicujemy półprofesjonalnemu klubowi bez zaplecza i klarownej wizji przyszłości. KSP organizacyjnie leży i kwiczy. Kontraktujemy bramkarza, ale nikomu nie przychodzi do głowy przeprowadzenie badań medycznych... Rzecznik prasowy klubu prawie nigdy nie wie co powiedział właściciel, a w klubie nikt nie wie jakie są tego właściciela plany na najbliższe lata, a nawet na najbliższe dni... Cupiał nie zostawi Wisly, ITI Legii a Amica Lecha. My nie wiemy, czy w następnym wywiadzie Wojciechowski nie obwieści, że porzuca zabawę w piłkę. Wszystko w klubie zależy od tego, którą nogą wstał danego dnia prezes...
Z takim "potencjałem" ten klub sukcesu nie osiągnie...
|