Wyświetl pojedynczy post
Aaarrgh
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: K6

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1306
Stary 26.07.2010, 14:56
@PoloniaDumaStolicy

Proszę - uspokój się.

Kibicujemy półprofesjonalnemu klubowi bez zaplecza i klarownej wizji przyszłości. KSP organizacyjnie leży i kwiczy. Kontraktujemy bramkarza, ale nikomu nie przychodzi do głowy przeprowadzenie badań medycznych... Rzecznik prasowy klubu prawie nigdy nie wie co powiedział właściciel, a w klubie nikt nie wie jakie są tego właściciela plany na najbliższe lata, a nawet na najbliższe dni... Cupiał nie zostawi Wisly, ITI Legii a Amica Lecha. My nie wiemy, czy w następnym wywiadzie Wojciechowski nie obwieści, że porzuca zabawę w piłkę. Wszystko w klubie zależy od tego, którą nogą wstał danego dnia prezes...

Z takim "potencjałem" ten klub sukcesu nie osiągnie...
Odpowiedz cytując