Wyświetl pojedynczy post
jimbo
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Miasto świętej wieży

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.07.2010, 14:48
jason wiślak napisał(a):Wyświetl post
Nie ma nawet o czym mówić, wychodzimy i wygrywamy z tym Karabachem. Co to za drużyna...
Ja rozumiem przed czwartą rundą można mieć obawy bo tam są świetne zespoły, chociaż i tak powinno być bojowe nastawienie. A z tym Karabachem to spokojnie rozstrzygnąć dwumecz u siebie, żeby nie było niepotrzebnych nerwów przed wyjazdem.
dokładnie, Bojowe nastawienie i chęć do walki zawsze była mocną stroną wisły(choćby mecze z Panathinaikosem, Barceloną, Lazio)Więc jeśli chłopcy wezmą sobie to do serca, to może być ciekawie