maci0s napisał(a):

A A.Ochalik na to
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/moz...wiadomosc.html
Rzecznik prasowy Wisły Kraków, Adrian Ochalik, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Orange Sport Info przyznał, iż krakowską drużynę wzmocni jeszcze jeden zawodnik.
- Możemy liczyć na jeszcze jeden transfer do Wisły w tym okienku - powiedział Ochalik.
Nie o Elsnera mu chodzi w tym wypadku.
|
Raczej wypożyczenie niż transfer definitywny - tak na marginesie za gotówkę przyszło do nas jedynie 2 zawodników...
Zachowajmy więc w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek a nie gadajmy jacy to jesteśmy mocni bo w czwartek okaże się jak jest naprawdę...