Wyświetl pojedynczy post
kibicwisły1906
Senior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31826
Stary 26.07.2010, 12:12
maci0s napisał(a):Wyświetl post
A A.Ochalik na to
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/moz...wiadomosc.html

Rzecznik prasowy Wisły Kraków, Adrian Ochalik, w wywiadzie dla stacji telewizyjnej Orange Sport Info przyznał, iż krakowską drużynę wzmocni jeszcze jeden zawodnik.
- Możemy liczyć na jeszcze jeden transfer do Wisły w tym okienku - powiedział Ochalik.

Nie o Elsnera mu chodzi w tym wypadku.
Raczej wypożyczenie niż transfer definitywny - tak na marginesie za gotówkę przyszło do nas jedynie 2 zawodników...

Zachowajmy więc w tym wszystkim umiar i zdrowy rozsądek a nie gadajmy jacy to jesteśmy mocni bo w czwartek okaże się jak jest naprawdę...
Odpowiedz cytując