Wyświetl pojedynczy post
Lukininho
Member
 
Od: 06.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4861
Stary 26.07.2010, 06:27
Cytat:
ak i nie bardzo dobrze. Śmiejemy się z Amiki, że cudem przeszła Inter Baku, a nie dostrzegamy tego, że sami na swojej drodze mamy azerski klub, który jest prawdopodobnie jeszcze lepszy niż Inter...
Przepraszam bardzo, ale jak zespół, który w lidze zajął 6 miejsce może być lepszy od tego co zajął 1 miejsce? Nie sądzę, żeby to był taki wspaniały klub, któremu jeden sezon nie wyszedł.
Odpowiedz cytując