Cytat:
|
ak i nie bardzo dobrze. Śmiejemy się z Amiki, że cudem przeszła Inter Baku, a nie dostrzegamy tego, że sami na swojej drodze mamy azerski klub, który jest prawdopodobnie jeszcze lepszy niż Inter...
|
Przepraszam bardzo, ale jak zespół, który w lidze zajął 6 miejsce może być lepszy od tego co zajął 1 miejsce? Nie sądzę, żeby to był taki wspaniały klub, któremu jeden sezon nie wyszedł.