kotlet06 napisał(a):

|
Większym problemem jest obrona i na tym powinniśmy się skupić. Nie widziałem Bunozy w akcji z wyjątkiem krótkiego filmiku ze sparingu, ale mam takie przeczucie, że będzie to dobry grajek. Ponieważ jest lewonożny, to raczej nie powinien grać w parze z Cleberem, więc teoretycznie w obecnej sytuacji powinien grać z Kowalskim...
|
Dlaczego na stoperze może grać dwójka prawonożnych stoperów, a nie mogą lewonożni?