Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31726
Stary 25.07.2010, 19:40
kotlet06 napisał(a):Wyświetl post
Większym problemem jest obrona i na tym powinniśmy się skupić. Nie widziałem Bunozy w akcji z wyjątkiem krótkiego filmiku ze sparingu, ale mam takie przeczucie, że będzie to dobry grajek. Ponieważ jest lewonożny, to raczej nie powinien grać w parze z Cleberem, więc teoretycznie w obecnej sytuacji powinien grać z Kowalskim...
Dlaczego na stoperze może grać dwójka prawonożnych stoperów, a nie mogą lewonożni?
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.07.2010 o godz. 19:42.
Odpowiedz cytując