gress napisał(a):

|
Każdy z nas może coś zrobić... mądre słowa, niestety bez większego przekazu. Co niby mozemy zrobić jako jednostki ? Iść na skargę do wyborczej ? a może pójdę na stadion i zapytam "nie pomóc wam chłopaki tych krzesełek rozkładać" ? Konkret proszę.
|
Może do koszernych nie, ale kombinujesz poprawnie.
Odpowiedzialnych za tę farsę trzeba nękać, trzeba to upubliczniać, pisać i mówić. Ciągle.
Wyrażałem kiedyś chęć pomocy w tej kwestii. Kilka osób się zgłosiło, ale szybko brakło im pary. I tak się dzieje zawsze.