Wyświetl pojedynczy post
Pablooo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13012
Stary 25.07.2010, 13:14
gress napisał(a):Wyświetl post
Każdy z nas może coś zrobić... mądre słowa, niestety bez większego przekazu. Co niby mozemy zrobić jako jednostki ? Iść na skargę do wyborczej ? a może pójdę na stadion i zapytam "nie pomóc wam chłopaki tych krzesełek rozkładać" ? Konkret proszę.
Może do koszernych nie, ale kombinujesz poprawnie.

Odpowiedzialnych za tę farsę trzeba nękać, trzeba to upubliczniać, pisać i mówić. Ciągle.

Wyrażałem kiedyś chęć pomocy w tej kwestii. Kilka osób się zgłosiło, ale szybko brakło im pary. I tak się dzieje zawsze.
Odpowiedz cytując