kibicwisły1906 napisał(a):

|
Na Azerów mamy w w środku obrony Kowalskiego, Clebera i Bunozę - oby to wystarczyło...
|
Może zakontraktują tego Elsnera i dołączą 24h przed meczem? A może mają kogoś innego na oku, a jakby z nim nie wypaliło, to biorą Elsnera?