Wyświetl pojedynczy post
kozuba92
Banita
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31633
Stary 24.07.2010, 16:52
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post
Na Azerów mamy w w środku obrony Kowalskiego, Clebera i Bunozę - oby to wystarczyło...
Może zakontraktują tego Elsnera i dołączą 24h przed meczem? A może mają kogoś innego na oku, a jakby z nim nie wypaliło, to biorą Elsnera?
Odpowiedz cytując