!!IRIVER!! napisał(a):

|
A co głupoty pisze? Ten stadion przebudowywany jest od listopada 2004! Szlag jasny trafia człowieka, naprawdę. Najpierw mieliśmy kilkunastomiesięczny serial z bramkarzem, teraz telenowela ze stadionem. *******one urzędasy.
|
W takim uj eciu sprawy to gdyby nie Euro to remont tego stadionu trwałby w sumie z 10 lat