crazykaro napisał(a):

|
Już nie pisz głupot że stadion budujemy ciągle o 6 lat bo z takim gadaniem to do Faqtu sie nadajesz
|
A co głupoty pisze? Ten stadion przebudowywany jest od listopada 2004! Szlag jasny trafia człowieka, naprawdę. Najpierw mieliśmy kilkunastomiesięczny serial z bramkarzem, teraz telenowela ze stadionem. *******one urzędasy.