Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12953
Stary 24.07.2010, 15:07
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Już nie pisz głupot że stadion budujemy ciągle o 6 lat bo z takim gadaniem to do Faqtu sie nadajesz
A co głupoty pisze? Ten stadion przebudowywany jest od listopada 2004! Szlag jasny trafia człowieka, naprawdę. Najpierw mieliśmy kilkunastomiesięczny serial z bramkarzem, teraz telenowela ze stadionem. *******one urzędasy.
Odpowiedz cytując