wiślak1906forever napisał(a):

Kur...ale pier.... za przeproszeniem wszystkich !!
Klub wkońcu zrobił transfery a wy dalej swoje ...
Przyjdzie Chavez ogra się i będzie dobrze , wiem wiem ale tak to odpadniemy w 4 rundzie
Przecież Cupiał sobie to już wliczył . Cel jest taki zdobywamy Mistrza , zimą się wzmacniamy na LM i za rok wlaczymy o Champions League
|
Polska mentalnosc niestety pokazuje cale swoje oblicze. Nie było transferow była gadka - sa transfery, nadal jest gadka. Mamy teraz druzyne na lige, europejskie puchary i puchar polski i kazdy z tego powinien sie cieszyc a nie narzekac na takiego Diaza, ze ostatnio nie zaskakuje. Ale przypomne tak Diaz jak i Małecki do ktorego tak wszyscy sie dowalaja w poprzednim sezonie spisywali sie na miare oczekiwan i był z nich dobry pozytek. To, ze teraz Diaz nie gra tak jak ostatnio nie oznacza od razu, ze raz, dwa, trzy i sie go pozbywamy. To samo Małecki - moze teraz ma problemy ze samym soba i to sie przekłada na gre ale w pozytek z niego był i na pewno nadal bedzie. Kto tak ładnie zakrecił obroncami Legii, dograł do Pawla Brozka, ktory strzelil bramke? Małecki - i nie zapominajmy o tym nawet w jego obencje sytuacji.