For_FuN_ napisał(a):

|
Mamy pilkarza(mowie o Elsnerze), ktory nie sprawdzil sie w Kuwejcie, tak czy nie? Tak.
|
Sorry, a kto Ci powiedział, że on się nie sprawdził w Kuwejcie? Może po prostu odszedł po roku, bo zdecydował, że ten kierunek jest nie dla niego. No chyba, że wnikliwie śledzisz ligę kuwejcką i wiesz, że Elsner się jednak nie sprawdził. Jak tak to zwracam honor.
Powtarzam - Rok Elsner to będzie ogromne wzmocnienie naszej defensywy.
EDIT Ja go pamiętam przede wszystkim z meczu słoweńskiej młodzieżówki z Anglią, wprawdzie przegranego przez Słoweńców 2-1, ale Elsner w tym meczu sprawiał naprawdę doskonałe wrażenie, seryjnie wygrywał pojedynki z takimi piłkarzami jak Derbshire, Milner, Johnson czy Noble.