Wyświetl pojedynczy post
Ejdzbiol
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31530
Stary 24.07.2010, 09:58
Ja bym postawił na Elsnera i(lub) Chaveza. Dobrzy grajkowie nie tacy starzy (po 24, 26 lat) którzy mogą się szybko wkomponować w drużynę i coś pograć. A na dwumecz z Azerami proponowałbym chwilowe włączenie do kadry... Nalepy xD
Odpowiedz cytując