Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12906
Stary 24.07.2010, 09:50
runner napisał(a):Wyświetl post
bardzo dobrze, że zainteresowała się tym prasa oraz tv, miasto płaci ponad 500mln i nie potrafi powołać inwestora kompetentnego, ZikiT przerosła ta inwestycja,

Pani Niedziałkowska i panie Bartlewicz po co miasto kłamało kibiców i obywateli 30 czerwca 2010 jako zakończeniem budowy stadionu, przecież patrząc realnie koniec będzie w marcu 2011r !!!

Powinniśmy, zaapelować do prezydenta o rozliczenie osób odpowiedzialnych za stadion, łącznie z szanowną panią Niedziałkowską. !! Prezydenta rozliczymy w następnych wyborach.

Po 30 czerwca powinny lecieć kary umowne, czemu nie lecą , czemu miasto nie wyciągnie konsekwencji wobec Polimex-Mostostal, przecież to są publiczne pieniądze, mogłyby pójść choćby na sfinansowanie telebimów. Polimex- Mostostal zapewne by się odwołał, ale wtedy poznalibyśmy winnego opóźnienia , każdy umywa ręce, ale sprawa jest bardzo poważna.
kar umownych zikit nie naliczy bo zdaje sobie sprawe kto jjest winny
WISŁA PANY !!
Odpowiedz cytując