spontants napisał(a):

|
Mamy Riosa moim zdaniem nie potrzebny nam Tiboni, chyba ze naprawde koleś umie pograć i w gre wchodzi transfer a nie wypozyczenie
|
Rios może być "magikiem" co ma problemy ze skutecznością jak w Argentynie (oby nie). A Tiboni to może być typowy strzelec który również jest nam potrzebny. Poczekajcie z tymi ocenami kto nam potrzebny a kto nie chociaż do początku sezonu (5 kolejki)