Buziek_LG napisał(a):

1.Co do transmisji to chyba zapominasz że suma jaką wypłaca dana telewizja za możliwość pokazywania ligi jest negocjowana na kilka lat z góry.
2.
Zaś jeśli chcesz wiedzieć czym grozi awans Lecha/Amiki do LM to poczytaj o czymś co się nazywa casus olympique lyon i prześledź w ilu ligach on wystąpił
|
1. Jak już ktoś tu pisał szkoda, że macie myślenie max na tydzień do przodu..
. Co z tego, że są negocjacja co kilka lat? Tak daleko twoja wyobraźnia nie sięga? Za kilka lat kluby wynegocjują więcej od C+. Proste.
2. Jeśli chcesz wiedzieć czym grozi casus SP Cailungo to kibicuj dalej Azerom i Maltańczykom to polska piłka osiągnie ten poziom.
crazykaro napisał(a):

w. Czyli jak widać nawet ciągłe występy w lidze mistrzów niczego nie gwarantują
A poziom podnosi się przez grę w LE wielu zespołów a nie jednego w LM
|
No ale na forum chcą, żeby tylko Wisła grała w pucharach? Polskie kluby mają przegrywać z Azerami i Maltańczykami a Wisła ma wygrywać z Tottenhamem. Tylko pytanie, z kim ta Wisła ma się ogrywać w lidze, żeby osiągnąć poziom Tottenhamu? Z ekipami, które przegrywają z Azerami?