Wojtek_Lok napisał(a):

Wilk ma już 24 lata więc głęboko wierzę w to, że w ciągu najbliższych miesięcy powalczy o pierwszy skład. Rozumiem, że wygryzienie Sobolewskiego nie jest możliwe ale też nie wyobrażam sobie, by kupować zawodnika, który będzie notorycznie przesiadywał na ławce rezerwowych i wchodził na ostatnie 3 - 5 min.
W każdym bądź razie Wisła rozkręciła się na rynku transferowym. Wkrótce zapewne skompletuje zespół z tym środkowym obrońcom, itd. Kasperczak będzie miał okazję wykazać się swoim kunsztem i zgrać ten zespół, bo przed Wisłą bardzo ważne mecze ( czyt. III runda el. LE ).
Czemu nie było oficjalnych zdjęć z Riosem?
|
Nie byłbym tego taki pewien, wczoraj fakt zagrał fajnie i mam nadzieję, że równo będzie grał cały sezon ale mimo wszystko swoje lata już ma.