Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4703
Stary 23.07.2010, 14:40
Kordel_Walker napisał(a):Wyświetl post
Korzyści:
1. podniesie się poziom/prestiż całej polskiej piłki
2. większe zainteresowanie sponsorów np. BAH
3. większe zainteresowanie polska piłką wśród kibiców
4. większa frekwencja na stadionach
5. większe zyski dla klubów za praw do transmisji (podniesie się medialność)
6. podniesie się wartość graczy z polskiej ligi (zrobią reklamę), kluby zarobią kase i będzie na pokrycie długów lub na zakup nowych graczy.
7. zwiększy się zainteresowanie piłkarzy typu Makinwa by grać w polskiej lidze
8. zwiększy się konkurencja między polskimi klubami co zawsze pozytywnie wpływa na markę, poziom, jakość.
9. zwiększą się budżety polskich klubów. Każdy będzie chciał zagrać w LM, kluby zaczną kupować droższych piłkarzy, oferować wyższe kontrakty..oczywiście nie polakom
10. polska liga nie będzie pośmiewiskiem ale zaczną się z nami liczyć jak np. z cypryjczykami, gdzie co rok gra klub w LM i co rok inny.
Można by tu dodać jeszcze parę punktów, jak ranking UEFA dzięki któremu możemy mieć więcej drużyn w LM, LE, możemy być rozstawieni itp.

Tylko tak naprawdę ta dyskusja nie ma sensu, bo jak ktoś sobie nie potrafi sam wydedukować tych rzeczy, to znaczy że myśli zupełnie innymi kategoriami, i żadne argumenty racjonalne do niego nie docierają.

Więc niech każdy sobie czyta ten temat, jedni niech się cieszą z wygranych Lecha, inni niech się cieszą z porażek Lecha i każdemu się wydaje, że to dla dobra Wisły Pozostaje się cieszyć, że Ci drudzy o niczym nie decydują, bo chujowo by się to wszystko skończyło
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując