Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31424
Stary 23.07.2010, 13:17
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Taki ponurak trochę z tego Wilka. Wygląda, jakby go siłą zmusili do przejścia do Wisły
a ja to inaczej widze.
skromny, miły chłopak, któremu sodówa do głowy nie uderzy i będzie pracował na treningach, uczył się od Sobola, żeby kiedyś grać na jego poziomie.

początkowo nie podobał mi się ten pomysł, ale z czasem się przekonałem i uważam to za kolejny dobry ruch zarządu.

wiem, że jeszcze nie jest koniec okna, ale co za okno!
jest dobrze panowie i panie. bardzo dobrze.
Odpowiedz cytując