martin_6 napisał(a):

Taki ponurak trochę z tego Wilka. Wygląda, jakby go siłą zmusili do przejścia do Wisły
|
a ja to inaczej widze.
skromny, miły chłopak, któremu sodówa do głowy nie uderzy i będzie pracował na treningach, uczył się od Sobola, żeby kiedyś grać na jego poziomie.
początkowo nie podobał mi się ten pomysł, ale z czasem się przekonałem i uważam to za kolejny dobry ruch zarządu.
wiem, że jeszcze nie jest koniec okna, ale co za okno!

jest dobrze panowie i panie. bardzo dobrze.