tofik napisał(a):

Gramy neistety słabo jako drużyna. Chodzi mi o pressing i przesuwanie formacjami, gdy przeciwnik przejmuje piłkę.
Wtedy to jest takie rozciągnięte i ogarnięty przeciwnik to wykorzysta.
|
Dokładnie tak, do 15 minut gra wygladała bardzo słabo. Zupełnie nie rozumiem dlaczego Garguła nie cofał się by zabrac piłki od obrońców i zacząc rozgrywać (no dobra w 2 połowie wyglądało to lepiej ale rywal grał w 10 i był ekstremalnie wyczerpany, rywal do tego baaardzo słaby). Nie ma w ogóle ruchu do piłki przed podaniem. Najbardziej boli to że taka drużyna potrafił podac piłke na 20-30metrów po ziemi przez nasz środek pola i piłka dochodziła...Z takim rywalem nie powinni oni miec czasu żeby się rozejrzeć po boisku. Tak będzie z nami gdy zagramy z lepszym rywalem. Może brakuje jeszcze zgrania i muszą wejść w rytm. Nie wiem. Cieszy wynik, gra mnie zupełnie jednak nie zadowoliła. Z takim rywalem spodziewałem sie więcej zagrań z klepki i ciekawych akcji. Przecież to był zespółl pokroju jakiegoś 3 ligowca.