Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31321
Stary 23.07.2010, 10:27
Reser napisał(a):Wyświetl post
Wytłumacz, z chęcią się oświecę.
Jeżeli taka np. Petrzalka będzie za rok chciała sprzedać Cikosa, i znajdzie się klub X, który da za niego powiedzmy milion euro to Wisła mając prawo pierwokupu dając również milion euro stanie się właścicielem jego karty.
Oczywiście jeśli klub X zaproponuje Petrzalce 2 miliony to i Wisła też musi tyle wysupłać.

Nie mylić prawa pierwokupu z pierwszeństwem nabycia, to są dwie różne rzeczy
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując